1. DEN: PŘIJÍŽDÍME DO ŘÍMA (NEDĚLE 15. 8. 2021)

Již po obědě jsme se připravili na příjezd členů pozvaných rodů. Byli jsme zvědaví, kdo všechno dorazí, a již jsme se nemohli dočkat. Všichni přijeli a naše římská obydlí se postupně naplnila. Jsme nadšení, že tolik lidí přijalo naše pozvání. Co nejdříve si je všechny otestujeme, doufáme, že to budou samí dobří bojovníci.
Kromě nově příchozích římských obyvatel zde máme i několik senátorů, kteří se ucházejí o místa Centurionů – vedoucích rodů, později se hodlají ucházet i o místo třetího Triumvira. Schopnosti senátorů si také musíme vyzkoušet. Na takto vysokých postech musí být jen ti nejlepší.

A proč čekat? Rozhodli jsme se jejich schopnosti otestovat hned. Vydali jsme se tedy ke koloseu. Velký Plus Minus Primus vybral šest senátorů, kteří se utkají v zápase. Chceme vědět, kdo je nejlepší. Vybraní senátoři se oblékli do zbroje, vzali si zbraně a zápas započal. Bojovalo se jen na pět tupých úderů, chceme zápasníky pouze vyzkoušet, nechceme se zranit. Nakonec zbyl na bojišti nejlepší bojovník, jeho schopnosti nám stejně nepřišly nejlepší. Rozhodli jsme se zkusit další šestici, z té také vzešel jeden vítěz. Pořád jsme ale měli pocit, že to není to pravé. Očekávali jsme lepší výsledek. Dáme jim ještě šanci? Potřebovali jsme čas na rozmyšlenou, poslali jsme tedy všechny odpočívat před zítřejším dnem. Výsledek našeho rozhodnutí se všichni dozví ráno.

Info: Pro nejaktuálnější informace o tom, co se u nás děje, můžete sledovat náš facebook a instagram.